Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаВ світі → Мітинг проти блокування Telegram: прийшли 12 тисяч

Мітинг проти блокування Telegram: прийшли 12 тисяч

30.04.2018, 16:23
У Москві почалася узгоджена акція протесту проти блокування месенджера Telegram, Роскомнагляду і цензури, організована Лібертаріанською партією Росії, повідомляє РБК.

За останніми даними активістів Білий лічильник, на мітинг прийшли 11,7 тисячі осіб. Організатори заявляли на участь в заході п'ять тисяч.

Протест почався з ходи, яка закінчилася мітингом на проспекті Сахарова. Звучать і політичні гасла, такі як "Росія буде вільною!" і "Геть царя!".

Facebook на черзі. Росія блокує Google

К 15:15 на территорию митинга за #Telegram на Ак. Сахарова в Москве прошли 11,7 тыс. участников.
Рамки начинают постепенно перекрывать.
— #БелыйСчётчик (@WhiteCounter) 30 апреля 2018 г. Організатори акції на своєму сайті вказали, щоб її учасники не забули "захопити з собою кілька паперових літачків".

Це відсилання до акції за вільний інтернет 22 квітня, коли на заклик засновника месенджера Павла Дурова багато користувачів месенджера зі своїх вікон запустили паперові літачки - символ Telegram. Раніше Дуров закликав до участі в мітингу.
 

Три билборда pic.twitter.com/4GGvJCHm1w
— Грани.Ру (@GraniTweet) 30 апреля 2018 г. "Це історичний шанс для москвичів висловити спільну позицію. Післязавтра може бути вже пізно", - писав він.

Дуров додав, що останні два тижні команда месенджера вела "нерівний бій з інтернет-цензором" заради користувачів з Росії.

Полиция специально подошла к Алексею на этом митинге и попыталась всучить предостережение о проведении митинга 5 мая pic.twitter.com/HIVxiFiVpA
— Кира Ярмыш (@Kira_Yarmysh) 30 апреля 2018 г.
Серед співорганізаторів Лібертаріанська партія вказала команду політика Олексія Навального. Політик заявив, що через співробітників поліції йому вдалося не відразу потрапити на майданчик, де триває акція.

Роскомнагляд з 16 квітня намагається заблокувати месенджер Telegram, однак, за даними на 22 квітня, він продовжує працювати у багатьох користувачів.

Telegram вдається уникнути блокування завдяки зміні IP-адрес. Спочатку месенджер перейшов на підмережу Amazon, потім - на підмережу Google.

Постраждали всі, окрім Telegram. Мережа про блокування
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Джерело "korrespondent.net"


 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 
412