Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаВ світі → У Росії відродили премію Леніна

У Росії відродили премію Леніна

23.04.2018, 02:34
Губернатор Ульянівської області Росії Сергій Морозов підписав указ про заснування нагороди імені Володимира Ілліча Леніна.
"Історія нашого краю нерозривно пов'язана з ім'ям Леніна і біографією його сім'ї. Указ Президії Верховної Ради СРСР про присвоєння ордена Леніна Ульянівської області був підписаний 20 квітня 1966 року. Аж до кінця радянської епохи ця нагорода залишалася найвищою. Своє майбутнє ми будуємо на принципах наступності, патріотизму, любові до Батьківщини. Ми маємо намір зберігати і використовувати те найкраще, що було в нашій історії", - написав він на своїй сторінці в Facebook. 
Премію планують присуджувати з 2020 року з періодичністю п'ять років. Її лауреатами можуть стати як окремі особистості, так і колективи. 
Нагороду вручатимуть "за видатний внесок у дослідження в галузі гуманітарних та суспільних наук або за творчі досягнення в літературі та сфері мистецтв, реалізовані на території Ульянівської області, що сприяють проривному соціально-економічному розвитку регіону". 
Засновник СРСР Володимир Ульянов (Ленін) народився 22 квітня 1870 року в Симбірську (нині Ульянівськ). 
У СРСР Ленінська премія була однією з найвищих форм заохочення громадян за найбільші досягнення в галузі науки, техніки, літератури, мистецтва й архітектури. Нагорода присуджувалася з 1926 по 1935 рік і в 1957-1991 роках.
В Індії знесли пам'ятник Леніну і зіграли його головою в футбол 
Нагадаємо, раніше президент Росії Володимир Путін порівняв тіло Леніна з мощами святих.
Новини від Корреенспондт.net в Telegram. Підписуйтеся на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Джерело "korrespondent.net"


 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 
393