Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаВ світі → Путін: Деякі керівники Туреччини неадекватні

Путін: Деякі керівники Туреччини неадекватні

14.04.2016, 14:05
  Президент Росії Володимир Путін заявив, що Москва вважає Анкару своїм другом, а турецький народ - дружнім народом. Про це він сказав під час своєї 14-ї прямої лінії.
“Утім, є проблеми з політичними діячами, поведінку яких ми вважаємо неадекватною. Реагувати ж на ворожі дії потрібно - інакше на шию сядуть і поганятимуть", - сказав Путін.   Він також зазначив, що Росія не опиниться "у ворожому оточенні”, так як із сусідами Москва у хороших стосунках.   Окрім того, 12-річна дівчинка Варя поставила Путіну запитання: якби тонули Петро Порошенко і Таїп Ердоган, кого б він врятував першого?   "Варю, ти заганяєш мене в глухий кут. Навіть не знаю, що й сказати. Коли хтось вирішив втопитися, то врятувати його вже неможливо. Але руку дружби і допомоги протягнемо кожному партнеру, коли він тільки цього схоче", - відповів Путін.  

Ведущая говорит, что последовала реакция на первый вопрос: в Омске отремонтируют дороги #прямаялиния https://t.co/DqTxuLp2ML
— Телеканал РБК (@rbc_channel) 14 апреля 2016 г.   Раніше в російській Раді федерації заявили про готовність Москви "розморозити" відносини з Туреччиною, але за умови почутого від Анкари прохання вибачити за збитий Су-24.

"korrespondent.net"


 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 
765