Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаВідео ролики → Мільйон гривень на місяць на шоколаді. Історія успіху Shokopack

Мільйон гривень на місяць на шоколаді. Історія успіху Shokopack

26.06.2018, 10:00
Герої цього тижня - дніпровська компанія Shokopack, що займається продажем подарункових шоколадних наборів. Бізнес, відкритий два роки тому на позичені гроші, зараз приносить більше 1 000 000 гривень чистого прибутку на місяць, продукція представлена в 60% великих українських супермаркетах і йде на експорт, а франшизи Shokopaсk успішно продаються і працюють в декількох містах України.
У 2016 році Ігор Толкачов з партнерами вирішили відкрити в Дніпрі бізнес з продажу подарункового шоколаду. Свій стартовий капітал хлопці зібрали буквально "з миру по нитці" - методично дзвонили на всі номери з телефонних книг з проханням позичити - тисячу доларів, дві або десять, було неважливо. Так з 300 (!) дзвінків набралося 20 чоловік, які готові були вкласти гроші в бізнес під немислимі 4% в місяць (а це 48% річних!).
    "Ми закинули ідею всім, кому тільки можно " - згадує Ігор. "Насправді, ми навіть не розраховували особливо ні на кого, тільки на себе, були готові продавати машини, закладати квартири.. Розуміли, що варіантів немає - кожен повинен був якось знайти і принести гроші. І вони з'явилися."
Кожному з цих двадцяти інвесторів Shokopak вже повернув гроші з урахуванням відсотків, а багато хто залишився з хлопцями в якості акціонерів.
Ця історія - чергове підтвердження того, що ніякі умови і умовності не можуть перешкодити людині з чітко поставленою метою домогтися успіху. Що щира готовність кинути всі сили і засоби заради своєї мрії завжди винагороджується. Що не можна змусити себе не боятися, але можна перестати робити страх своїм виправданням і нарешті почати шлях до вершини.

Створити бізнес з нуля, не маючи грошей, зв'язків і багатих батьків - реально! Але де шукати інвесторів і як змусити їх повірити в твій продукт? Як зрозуміти свою унікальність і не боятися конкурентів? Як не втратити віру в себе і свою справу і домогтися успіху? Відповіді - щочетверга в новому випуску на YouTube каналі Young Business Club!
    Що таке Young Business Club?
312 бізнесменів, з них 8 власників заводів та 11 - міжнародних компаній $ 7 млрд 173 млн сукупного обороту 5000 робочих місць 17 членів клубу з доходом більше $ 100 000 / міс У найближчі 10 років ми націлені об'єднати 100 000 молодих бізнесменів з усієї планети щоб допомогти їм змінити на краще себе, свою компанію, свою країну і цілий світ.
 

Джерело "korrespondent.net"


 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 
282