Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаВідео ролики → Яхта Villa Krim лідирує у парусній регаті Giraglia Rolex Cup 2018

Яхта Villa Krim лідирує у парусній регаті Giraglia Rolex Cup 2018

20.06.2018, 11:00
Регата має протяжність 243 морські милі і проходить за маршрутом Сан-Ремо - Сан-Тропе- Жиральдо-Генуя.

«Ми пишаємося, що яхта під щасливим парусом VillaKrimувірвалась  в регату світового класу, гордо несучи ім'я лідера ринку. Це віддзеркалення виключної роботи екіпажу і серйозний стимул для того, щоб не зупинятися на досягнутому », - коментує капітан яхти Ігор Матвієнко.
За особливою традицією, відзначати успіх яхтсмени будуть Особливим ігристим торгової марки VillaKrim. Кажуть, не одна сотня пляшок буде випита з цієї урочистої нагоди. А й справді, море, регата, свіжий морський бриз та келих ігристого, що ще потрібно..
VillaKrimОсобливе для Особливих.
Дивіться фото: Яхта Villa Krim лідирує у парусній регаті Giraglia Rolex Cup 2018
В цьому році вітрильна гонка відбулася у 66-й раз. Щорічно з 1953 року, це класичне випробування майстерності яхтсменів, дозволяє оцінити підготовку, тактику, навігацію та, як результат, час, за який пройдено дистанцію. Непередбачувані погодні умови додають інтригу..
Giraglia Rolex Cup 2018 за правом визнана Королевою середземноморських регат - це справжня традиція та еталон яхтового аристократизму й стилю. Щорічно ця культова вітрильна гонка приваблює сотні професійних та аматорських екіпажів з усього світу.

Джерело "korrespondent.net"


 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 
150