Згідно з результатами дослідження, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" у грудні 2016 року, 60% опитаних заявили, що працюють, 40% - ні.
Найбільше працюючих на Сході (67%), дещо менше - на Заході (57%). Чим вища освіта респондентів, тим більше серед них працюють.
Серед тих, хто не працює, третина (32%) - пенсіонери, 27% - займаються домашнім господарством і доглядають за дітьми, 13% - вчаться, 21% - безробітні, але шукають роботу, 6% - безробітні і не шукають роботу.
Оцінюючи умови праці, більшість респондентів, які працюють, відзначають відсутність вібрації, шуму, забруднення повітря, незначні фізичні зусилля, комфортні освітлення і температури. Водночас близько половини опитаних відзначають дуже високу нервову напругу.
88% з тих, хто працює, - наймані працівники, 12% - самозайняті (підприємці, які працюють в сімейному бізнесі тощо)
Майже у половини (47%) опитаних, які мають роботу, винагорода залежить від власних зусиль і продуктивності, в практично стільки ж (46%) - не залежить.
39% працюють понаднормово, з них майже дві третини (62%) - за додаткову плату, а 38% - без додаткової оплати праці.
► Літо 2024 року буде таким же спекотним, як і попереднє, а потім буде "переворот", – кліматологи ► В Індонезії блискавка вбила футболіста під час матчу (відео) ► 17 лютого очікуються найбільші морози ► Шторм на Філліпінах забрав життя 6 людей ► Над Швецією з'явилось унікальне сонячне гало