Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаВідео ролики → НБУ ліквідує банк Януковича через санкції ЄС

НБУ ліквідує банк Януковича через санкції ЄС

24.12.2015, 13:03
НБУ прийняв постанову про відкликання ліцензії та ліквідації Всеукраїнського банку розвитку, який належить синові екс-президента Віктора Януковича Олександра. Про повідомила прес-служба регулятора.
"Національний банк України 21 грудня 2015 року з пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв постанову №914 про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ "ВБР", - йдеться в повідомленні.

У вересні 2014 року Нацбанк відніс ВБР до категорії проблемних банків у зв'язку з введенням санкцій з боку Євросоюзу стосовно єдиного акціонера - старшого сина екс-президента Олександра Януковича.

27 листопада 2014 року банк був визнаний неплатоспроможним. Фонд гарантування вкладів затвердив план врегулювання ВБР, яким передбачався продаж банку. Конкурс з визначення інвестора виграв ТОВ Екосіпан.

1 квітня 2015 року Господарський суд Києва заборонив Нацбанку відкликати ліцензію та ліквідувати ВБР на час розгляду даної справи в суді. Регулятор і Фонд оскаржили дане рішення і 16 грудня Вищий господарський суд України прийняв постанову, якою скасував забезпечення позову Екосіпан.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НБУ ліквідує банк Фінанси і кредит.

"korrespondent.net"


 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 
189