Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаВідео ролики → Зростання продажу за програмою придбання автівок у групах "АвтоТак" восени

Зростання продажу за програмою придбання автівок у групах "АвтоТак" восени

21.12.2015, 11:30
Тенденція до зростання кількості бажаючих купити автомобіль у групах, яка визначилась на початку осені, дозволяє робити обережні висновки про поступове відновлення попиту на альтернативні форми придабання нових автівок. У листопаді 2015 року продаж за програмою придбання у групах «АвтоТак» збільшився на 28% порівняно з листопадом  минулого року. 
Український споживач поволі починає оговтуватись від потрясінь, пов'язаних із девальвацією національної валюти, різким підвищенням цін на товари й  тарифів на комунальні послуги, та знову починає шукати можливості придбати автомобіль на виплату. Зважаючи, що наразі середня ставка на автокредити, що пропонуються українськими банками, вперто тримається на рівні 20-35%, громадяни щоразу більше уваги звертають на способи придбання, які вважаються альтернативою традиційному автокредитуванню. Одним із таких способів на ринку України є «придбання у групах».
Послуга з адміністрування фінансових активів для придбання автомобілів у групах  пропонується на вітчизняному авторинку з 1998 року. За цей час майже 45 800 автомобілів було придбано у такий спосіб. Представники «АвтоТак» зазначають, що динаміка продажу через системи «придбання товарів у групах» залишалася стабільною як протягом першого десятиріччя становлення українського авторинку, так і під час кризи, що розпочалася у 2008 році, коли автокредитування майже зникло з пропозицій з банківських установ України. Таким чином, придбання у групах сприяло розвитку національного автопрому, дозволяючи найбільшому вітчизняному виробнику та дистриб’ютору автомобілів продовжувати реалізацію своєї продукції у доступний для споживача спосіб навіть за найважчих часів. Що стосується останніх 1,5 року, скорочення придбання у групах відбувалося пропорційно скороченню загального обсягу реалізації авто на українському авторинку. Проте видачі автомобілів за програмою «АвтоТак» не припинялися за жодних обставин. У середньому протягом 2015 року щомісяця 50 клієнтам програми надавалося право на отримання автомобіля.
Середньомісячний приріст укладених договорів за період із вересня 2015 року по листопад 2015 року за програмою «АвтоТак» складає 19% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Головними чинниками, які вплинули на вибір споживачів, котрі щойно долучились до програми, є проста та швидка процедура оформлення угоди, доступний розмір щомісячних внесків, 10-річний термін виплати та невеликий відсоток вартості послуг компанії. 

"korrespondent.net"


 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 
706