Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаВідео ролики → РФ введе нові санкції проти Туреччини наступного тижня - ЗМІ

РФ введе нові санкції проти Туреччини наступного тижня - ЗМІ

18.12.2015, 19:03
Наступного тижня російський уряд може ухвалити постанову, якою розширить перелік санкцій проти Туреччини, повідомляє Інтерфакс з посиланням на джерело в Мінекономрозвитку РФ.
"Ми прогнозуємо прийняття цієї постанови вже наступного тижня. Хоча виходячи з консультацій політичних, вона може бути відтермінована", - цитує джерела агентство. Він не відкинув того, що в цьому випадку санкції набудуть законної сили ще до Нового року.
Раніше російські ЗМІ з посиланням на проект постанови уряду повідомляли про те, що крім будівництва і туризму санкції РФ проти Туреччини можуть бути поширені на готельний бізнес, деревообробку, навчання пілотів і на держзамовлення у будь-якій галузі.
Нагадаємо про те, що у відповідь на вимоги РФ відшкодувати збиток за збитий Су-24 МЗС Туреччини заявило, що Анкара не збирається цього робити.
Відносини Росії і Туреччини загострилися до межі після того, як в листопаді турецька авіація збила російський бомбардувальник. Після інциденту з російським Су-24 Кремль ввів економічні санкції проти Анкари і звинуватив Ердогана і його оточення у здобутті особистої вигоди з нафтових угод з ІД в Сирії. У відповідь Ердоган звинуватив Москву в покупці нафти в ІД.

"korrespondent.net"


 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 
749