Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаВідео ролики → Кабмін схвалив мораторій на російські борги

Кабмін схвалив мораторій на російські борги

18.12.2015, 17:20
Кабінет міністрів схвалив мораторій на виплату російського боргу в три мільярди доларів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.
Рішення про зупинку платежів також стосується виплат за гарантованими державою кредитами Укравтодору та КБ Південне.
У повідомленні говориться, що згідно з цілями програми Міжнародного валютного фонду і механізму розширеного фінансування, в листопаді 2015 року після сумлінного проведення переговорів з представниками комітету власників єврооблігацій, Міністерство фінансів успішно завершило боргову операцію.
Одночасно, власники єврооблігацій з погашенням в грудні 2015 року вирішили не брати участі в обміні облігацій, на який погодилися всі інші держави єврооблігацій України.
Згідно з умовами нових державних єврооблігацій, випущених 12 листопада 2015 в рамках обміну, Україні заборонено здійснювати платежі кредиторам, які утрималися від участі в обміні, оскільки цього вимагали первинні умови випуску єврооблігацій.
У Мінфіні відзначили, що, як і раніше, згодні на переговори для досягнення взаємної згоди щодо реструктуризації боргу за облігаціями, термін погашення яких настає в грудні 2015 року.
Напередодні в Мінфіні повідомили, що Україна не зможе погасити на початкових умовах російські єврооблігації на $ 3 млрд з погашенням 20 грудня.
Moody's: РФ погодиться на умови Києва щодо боргу
Раніше рада директорів МВФ визнала офіційний статус російської позики Україні, наданої в грудні 2013 року.

"korrespondent.net"


 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 
738