Вчені визначили, що в 25-річному віці у людини найбільше друзів. Пізніше кількість людей, з якими підтримуються дружні стосунки, скорочується. А до старості у людини залишається лише вузьке коло близьких і родичів, зазначає Royal Society Open Science.
Такі результати, за підсумками дослідження, оприлюднили фінські і британські вчені.
Повідомляється, що в ході роботи були проаналізовані дані щодо дзвінків з мобільних телефонів 3,2 мільйона європейців. Виявилося, що 25-річні, а також люди більш юного віку, інтенсивніше за інших спілкуються з друзями.
При цьому у молодих чоловіків, за словами фахівців, знайомих більше, ніж у їхніх ровесниць жінок. Однак з часом - після 39-ти років - ситуація змінюється.
Виявлено зв'язок між кількістю друзів і розвитком мозку З плином часу кількість постійних контактів поступово зменшується і стабілізується після досягнення людиною 45-річного віку.
Чергове скорочення зв'язків спостерігається в 55-річному віці, коли люди починають виходити на пенсію. У цей час більше уваги приділяється дітям і онукам. Також після 50-ти люди більше починають контактувати не з ровесниками, а з молодшим поколінням.
Раніше повідомлялося, що
фахівці озвучили реальну кількість друзів у Facebook для середньостатистичного користувача.
"korrespondent.net"
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: