Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаРегіони → ЖК «Чайка» - європейський стандарт

ЖК «Чайка» - європейський стандарт

13.11.2016, 18:57
На сьогоднішній день, все більше людей задумуються про покупку квартири в новобудові, і недаремно, бо саме зараз найвигідніший час для того, щоб придбати нерухомість. Молоді сім’ї втомилися знімати квартири чи жити з батьками, тому покупка квартири - єдино правильний вихід із ситуації що склалася. Проте до такої покупки варто підійти з розумом, адже від вашого рішення залежатиме в яких умовах ви проживете все своє життя.
zhk-krishtalevd196-dzherela-na-foto-9.jpg (46 Kb)
 
Спеціалісти рекомендують купляти квартири в новобудовах, адже це дійсно вигідна покупка. Навіть якщо ви не будете там жити, то через декілька років зможете продати житло за більш високу ціну. Но перш ніж купляти квартиру, варто звернути увагу на компанію забудовника, яка займається будівництвом житлового комплексу, планування приміщень, а також знайти відповіді на ряд запитань, які вас цікавлять.

Що таке ЖК «Чайка»?
ЖК Чайка - це маленький європейський квартал, який розміщений за межами Києва. Його будівництво почалося в 2005 році, і на даний час вже 29 будинків здано в експлуатацію. Житловий комплекс «Чайка» нараховує п’ять проектів, і як наслідок стільки ж черг, які планується закрити до 2020 року.

Даний проект розроблений за європейськими стандартами і передбачає свою власну інфраструктуру для більшого комфорту його жителів. Купляючи тут квартиру, вам не доведеться переживати за те, куди водити дитину в дитячий садок чи школу, адже комплекс будується прототипом цілого кварталу, де є своя школа, садочок, магазини, салони красоти ресторани, банки, фітнес-центри і т.д.

Переваги покупки квартири в житловому комплексі
• Екологічність. Будинок розташований за межами Києва в екологічно чистому районі, де кругом ростуть дерева та діють санаторії. Незважаючи на це, тут налагоджене хороше транспортне сполучення, що буде корисне для тих, у кого немає машини. Проживаючи в такій місцевості, вас завжди будуть радувати краєвиди із вікна, а ваша дитина дихатиме свіжим повітрям.
• Налагоджена інфраструктура. Квартальне планування включає в себе наявність всіх благ цивілізації і навіть більше. Проживаючи за межами міста, ви не будете почувати себе відірваними від світу, адже тут присутні всі громадські заклади, починаючи від дитячого садочка, і закінчуючи ресторанами.
• Наявність особистої охорони. Купляючи квартиру, ви отримуєте особисту охоронну службу, яка співпрацює з житловим комплексом, і оберігає житло від несанкціонованого проникнення в квартиру.

Експерти стверджують, що найдешевша квартира обійдеться вам на початку будівництва новобудови, адже з часом ціни збільшуються, тому не думайте надто довго, при тому ж таки, що ціни на квартири в ЖК «Чайка» помірні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 
2207