Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаРегіони → Як обрати довговічний пам’ятник. Види та класифікації

Як обрати довговічний пам’ятник. Види та класифікації

14.08.2017, 23:39
Довговічність пам’ятника залежить не лише від матеріалу, з якого він виконаний, а й від доброчесності компаній, що його виробляє та команди, яка його встановлює. Ми пояснимо, який пам'ятник краще: гранітний, чи мармуровий, і як обрати той, який простоїть довше. В наш час замовити пам’ятник можна і через інтернет-магазини, наприклад http://ukr.granite.ua/nadgrobni-pamyatnyky/ . Однак, часто люди просто орієнтуються по зовнішньому вигляду і зовсім не розуміють, з чого він складається. Такий вибір може розчарувати замовників, оскільки навіть гарний і надійний з виду надгробний пам’ятник вже за рік може зіпсуватись і тоді доведеться ставити новий. Отож, спробуємо розібратись, як обрати якісний і довговічний пам’ятник серед усіх можливих видів.
 
Для початку зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлений пам’ятник. В наш час їх найчастіше роблять з лабрадориту, граніту і габро. Компанія, у якої ви замовляєте виріб має сама виконувати повний цикл робіт – від видобутку матеріалу, до обробки і установки пам’ятника. Більше того, вона має виконувати усі ваші вимоги, наприклад, робити надгробні пам’ятники за вашими ескізами, чи якихось особливих розмірів. Обов’язково вимагайте у компанії сертифікат якості та гарантії на замовлений виріб.

Пам’ятники умовно можна поділити на п’ять видів – в залежності від форми і складності виконання.

Перший – це стандартний прямокутний пам’ятник з фотографією та інформацією про людину.
На них можуть бути виконані ще різні малюнки та написи, за бажанням замовника. Суттєво на ціну такі забаганки не впливають, адже саме такий вид пам’ятників вважається найдешевшим.

Другий вид пам’ятників – фігурний. Це різьблений гранітний пам'ятник який виконується у досить складній геометричній формі, залежно від побажань замовника. Вони можуть бути як на один надгробок, так і на два.

Третій вид - пам'ятник-хрест. Він популярний серед тих, хто дотримується християнських традицій. Люди вірять, що саме такий хрест допоможе померлому віднайти душевний спокій.

Четвертий вид пам’ятників – пам’ятник-скульптура. Такі пам’ятники виготовляються тільки за індивідуальним замовленням і коштують недешево. Однак вони унікальні і якщо людина, що померла, бла дуже особливою, то саме такий пам’ятник закарбує особливу пам’ять про неї навічно.

І п’ятий вид - меморіальний комплекс. Найчастіше їх встановлюють для родинних поховань. Вони включають в себе не лише пам’ятники і надгробки, а й всю прилеглу до могил територію. Тут і кам'яна огорожа, і могильна плита, і пам’ятник, і столик з лавкою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 
2342