Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаРегіони → Страйкбол і пейнтбол у Львові – найкращий вид командного дозвілля

Страйкбол і пейнтбол у Львові – найкращий вид командного дозвілля

22.01.2020, 01:32
Чудовий спосіб урізноманітнити робочі будні по-справжньому насиченими вихідними

Командні ігри, що передбачають залучення чималої кількості гравців, їхню спільну роботу з досягнення тієї чи іншої мети в екстремальних умовах, стають все більш популярними серед офісних працівників, великих компаній друзів тощо як спосіб об’єднатися та весело провести час, заодно дізнаючись один про одного щось нове. Страйкбол і пейнтбол незмінно перебувають у топових позиціях з-посеред групових видів привілля: адреналін, який ви отримуєте під час напрацювання тактики та власне активності, холоднокровність думок у вирішенні надскладних ситуацій і досягнуте вміння достойно виграти чи програти – чудові навики, які навряд чи можливо набути просто випиваючи пиво з співробітниками по вечорах п’ятниці. Влаштувати яскравий час нескладно, адже потрібно перейти за посиланням та уточнити всі деталі вашої майбутньої гри. Тим часом спробуємо розібратися у відмінностях пейнтболу та страйкболу та підібрати ідеальну версію для вас.

peintbol-u-lvovi-photo-2693.jpg (34.28 Kb)
 
Пейнтбол: як вийти без плям на репутації

Надзвичайно популярна гра передбачає використання пневматичних типів зброї з «фарбуючими» кульками не залишає гравців байдужими. Серед переваг пейнтболу зокрема і те, що в цю гру необов’язково грати на свіжому повітрі та відкритому просторі – якщо погода не дозволяє, обирайте варіанти майданчиків тут і плануйте грандіозний відпочинок та розрядку енергії, накопиченої за тиждень.

Які бувають сценарії гри в пейнтбол?

1. За першого варіанту гравці діляться на дві команди та облаштовують свою базу. Мета інших– захопити пункт, наносячи максимальних слідів ураження.

2. Якщо захист території вас не цікавить, спробуйте обрати одну людину, яка гратиме роль так званого президента. Ваше завдання – захистити його від ударів кульками, проводячи до безпечного місця складним маршрутом. Думаєте, впораєтеся?

3. Не найлегше змагання – захоплення стяга команди супротивника. Прикриваючи один одного, намагайтеся забратися на базу противника та викрасти його прапор, залишаючись при цьому непоміченим, або ж завдаючи якнайбільших травм.

Страйкбол: максимально наближено до реальності

Страйкбол вимагає від гравців, котрі вирішили спробувати сили в грі, максимальної чесності: сліди від фарби не приховати, на відміну од звичайних пластикових кульок, тому гравець або повідомляє про поранення, підтримуючи правильний хід гри, або замовчує.

Основний елемент– зброя, яка буває електропневматичною або газовою. Хоча другий тип є найбільш поширеним, його постріл відрізняється від традиційного, тож здебільшого гравці, котрі бажають створити максимальну атмосферу занурення у бойові дії, обирають газову зброю – вона створює ефект віддачі, і вважається традиційною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 
19328