Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаРегіони → Дніпропетровський священик вирушить в Мексику для розвінчання міфу про кінець світу

Дніпропетровський священик вирушить в Мексику для розвінчання міфу про кінець світу

02.12.2012, 04:06
Настоятель храму на честь Іверської ікони Божої Матері УПЦ (МП) протоієрей Микола Несправа вирушає в Мексику, щоб розвінчати міф про кінець світу, який віщували індіанці.
 
Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської єпархії УПЦ (МП), передає Укрінформ.

«На початку грудня ми вирушимо в Мексику, на півострів Юкатан, де існувала стародавня цивілізація - майя. На жаль, корисливі псевдовчені грають на почуттях людей і постійно нам розповідають жахіття про кінець світу, відволікаючи від реалій. Мені б хотілося цією експедицією розвіяти міф про точність календаря майя і про кінець світу» - уточнив священик, відомий серед мандрівників як "екстремальний батюшка".

У Мексиці настоятель має намір зустрітися з групою вчених, які вивчають календар стародавніх індіанців, і дізнатися їхню думку з приводу прогнозів і легенд майя. Дослідженням цього питання Микола Несправа займається досить давно.

Він вважає, що календар майя, насправді, мав прикладний характер і в основному був прив'язаний до сільгоспробіт індіанців. Крім того, священик хоче простежити взаємозв'язок між стародавньою культурою майя і біблійними сюжетами, а також розвіяти або підтвердити кілька особистих гіпотез.

Наприклад, йому цікаво, хто вплинув на майя під час будівництва пірамід. За його словами, індіанці не знали про будову колеса, проте, багато каменів під час будівництва пірамід оброблялися дисковою пилкою. В учених є кілька різних думок про це явище, але у о.Миколи є своя гіпотеза про це, яку він і має намір перевірити. Разом з о.Миколою Несправою в Мексику їде і колектив дніпропетровських дайверів. Вони збираються дослідити підводні мексиканські печери. За результатами експедиції Микола Несправа планує написати другу книгу.

Перша присвячена його поїздці в джунглі Папуа-Нова Гвінея, яку він здійснив влітку 2011 року. Метою священика було ознайомитися з життям тубільців, де панують закони кам'яного віку і поширений канібалізм.
«Всі мої подорожі спонсоруються меценатами, і для мене це не відпочинок, а цілеспрямована поїздка для певного результату», - наголосив священик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 
880