Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаРегіони → Що це за видання таке - «Таблоїд Волині»?

Що це за видання таке - «Таблоїд Волині»?

27.03.2015, 02:26
«Ой, будете плітки писати!» «У вас є фотографи-папараці??!» «Фу, чутки і скандали, як можна?!.» Відгуки такого штибу раніше дуже часто чули журналісти видання «Таблоїд Волині», ще коли вперше розповідали людям про ідею його створення.
 
І відповідали: «А от і ні!» І додавали: «Побачите – здивуєтеся!».

Старт роботи «Таблоїда Волині» відбувся на Старий новий рік – 14 січня 2015 року. Всього за кілька тижнів видання завоювало увагу читацької аудиторії, здобувши більше тисячі щоденних, вдячних і уважних читачів, число яких з для у день збільшується. Так як статті пишуть молоді журналісти, полиставши сторінки таблоїду відчувається щось нове і не звичне в матеріалі. Статті написані з легкістю і такою цікавинкою, що читати хочеться ще і ще. Сприйняття напрочуд легке, інформація висвітлена дивовижно просто і цікаво. Більшість інформації висвітлено обдарованою молоддю, але не тільки. Редакція видання шукає талановитих журналістів, дає їм можливість показати себе, розкриватись. Хотілось би зазначити і відмінну роботу фотографів, які теж мають можливість показати свої роботи публіці та отримати похвалу чи осуд.

Успіх видання незаперечний. В чому ж секрет успіху ? Їх – секретів – цілих три!

Перший:
Ми не пишемо про політичні ігрища чи економічні негаразди. Ні, ми не заперечуємо важливість цих тем. Але вважаємо, що в усьому – в тому числі в інформаційному середовищі - мусить бути баланс. Тому врівноважуємо негатив позитивом. До того ж ми переконані, що найприроднішим і найневідʾємнішим елементом життя кожної людини є її особисте життя, її почуття і емоції, її стосунки з рідними і близькими, її відпочинок, побут, дозвілля. Саме про ці речі ми щодня розповідаємо на сторінках «Таблоїда Волині».

Другий:
Ми не створюємо матеріалів, які не мають авторства. Наша мета: не суха інформація, перелічення фактів чи анонімні публікації. Ми створюємо журналістів-зірок! «Таблоїд Волині» - це люди, які його пишуть. Це оригінальний погляд на дійсність. Це непідробні емоції. Це вишуканий стиль. Ми запрошуємо до співпраці авторів, які вміють і хочуть писати особливі тексти, знімати класні фото, робити креативні відео. Які хочуть бути журналістами-зірками!

Третій:
Для нас немає табуйованих тем чи недоторканних авторитетів. Соромʾязливо опускати очі і казати «хай про це інші пишуть» ми не будемо. Наш «замовник» - читач. Наша філософія - писати про те, що йому цікаво. Ми – не сноби, не ханжі і не моралісти. Ми – сучасні прогресивні і сміливі. Ми – за свободу слова, думки і почуттів.

«Таблоїд Волині» - нове, сміливе і талановите слово волинських медіа.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 
2354