Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаРегіони → Жителів Криму без прописки просять покинути півострів

Жителів Криму без прописки просять покинути півострів

27.03.2014, 21:00
Всі жителі Криму, не мають кримської реєстрації 18 березня 2014 року, вважаються "іноземними громадянами" і повинні до 19 квітня виїхати за межі Росії, щоб потім в'їхати і на "законних підставах оформити посвідку на проживання".
 
Про це 26 березня на прес -конференції в будівлі Управління внутрішніх справ Севастополя заявила представник Федеральної міграційної служби Російської Федерації Вікторія Гичка.

Як пише Sevas, Вікторія Гичко підкреслила, що громадянами Росії визнаються громадяни України, що мають постійну реєстрацію на 18 березня, решта отримають статус "іноземних громадян", а іноземні громадяни повинні перебувати на території Росії на законних підставах. "А раз у них зараз немає таких документів, їм дається час, щоб вони покинули територію, потім в'їхали в Російську Федерацію і оформили всі необхідні документи", - повідомила чиновниця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Крим націоналізував державну власність України

За словами представника ФМС РФ, залишити територію необхідно протягом місяця з дня підписання Договору про приєднання Криму до Росії, в іншому випадку особи, які вчинили правопорушення, "будуть притягуватися до адміністративної відповідальності".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 
2611