Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаРегіони → Яким чином придбати якісні предмети інтер’єру

Яким чином придбати якісні предмети інтер’єру

30.08.2016, 11:26
Кожному з нас хочеться щоб в проживаючій оселі було затишно і комфортно. Одну з основних ролей тут грають правильно підібрані двері міжкімнатні. В наш час даний предмет інтер’єру можна придбати в багатьох фірмових магазинах, а ось якісний далеко не завжди. Для задоволення належних потреб потрібно до придбання того чи іншого виробу домашнього вжитку ставитися з відповідальністю бо любу річ купляється з використанням її на тривалій час. При покупці дверей основну увагу потрібно приділити вставному склу. Для цього при огляді дверей бажано трохи ними потрясти. В даному варіанті іноді можна почути деренчання скла, значить тут погане його кріплення. Таким чином потрібно все уважно оглянути. З матової сторони на склі можуть бути брудні і жирні плями і якщо ви придбаєте в домівку такі міжкімнатні двері то запевняю вас, що в домашніх умовах будь які склоочисники не допоможуть їх позбутися.

valery_be-e1462972151353.jpg (14.91 Kb)
 
Щоб матове скло мало бездоганно чистий вигляд його промивають безпосередньо на виробництві на спеціальному для цього обладнанні зразу ж після його обробки. Ніколи не вірте менеджерам під час придбання що даний дефект можна ліквідувати в домашніх умовах. На походження скла теж потрібно звернути належну увагу. Іноді виробники цієї продукції не комплектують двері склом після чого у виріб вставляють дешеву підробку. В результаті чого псується зовнішній вигляд тай задум дизайнера повністю знецінюється. Як правило двері одна з найважливіших частин домашнього інтер’єру. Обов’язково виясніть чи якісний ущільнювач між склом і деревиною. Для того щоб знижувати собівартість пропонованого товару нечесні виробники використовують дешеві ущільнювачі із ПВХ котрі виділяють токсичні випаровування, а також дуже швидко розсихаються і тріскають.

Для скло ущільнювачів потрібно використовувати силіконовий матеріал. Дешевий варіант ущільнювача з часом стає жовтим, тим самим зовнішній вигляд дверей стає непривабливим. Для того щоб придбати двері зі склом потрібний серйозний підхід. Особливу увагу тут потрібно звернути і на кріплення скла, бо при найменшому випадковому ударі погано закріплене розбивається. Також доцільно при виборі покупки перевірити конструктивні з’єднання, а також обкладку. Багет дверей також уважно огляньте бо в неякісному виробі на з’єднанні багета, решітки чи рамки може бути зазор, або тріщина. При цьому іде нерівне примикання дверей яке має особливо неестетичний вигляд. В тих місцях де іде з’єднання верхніх чи нижніх стійок теж можуть бути зазори, а також нерівне прилягання. Не менш важливе завдання покупця поцікавитися який матеріал використаний для фільонки дверей. Іноді навіть відомі виробники використовують для фільонок дешевий матеріал ДСП який порою не екологічно чистий з випарами формальдегідів. Дверна фільонка повинна бути тільки з МДФ. Якість любих дверей залежить не тільки від матеріалу але й від сучасних високоточних технологій і обладнання це дорогий і трудомісткий процес. Купити двері міжкімнатні можна в фірмових будівельних магазинах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 
2101