Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаРегіони → Український чиновник спробував з'їсти хабар

Український чиновник спробував з'їсти хабар

18.05.2016, 15:10
У Хмельницькій області України співробітник Державної міграційної служби, який попався на хабарі, спробував з'їсти отримані гроші. Про це в середу, 18 травня, повідомляє Корресподент.net з посиланням на Службу безпеки України (СБУ).

73_main_ukr.jpg (22.93 Kb)
 
Встановлено, що чиновник вимагав від місцевого жителя 1,6 тисячі гривень за прискорену видачу закордонного паспорта. В ході затримання він спробував проковтнути отримані купюри.

У березні в Одесі викритий в отриманні хабара суддя відкрив вогонь по співробітниках правоохоронних органів, а після втік.

За даними Національного антикорупційного бюро, суддя за посередництва приватної особи вимагав від громадянина гроші за винесення рішення у цивільній справі щодо стягнення боргу.

У лютому глава Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник заявила, що українські прикордонники вимагають з громадян, що перетинають кордон між Кримом і Україною, хабарі за провезення особистих речей. За її словами, незаконні побори почалися після появи постанови кабміну про заборону торгівлі з півостровом і обмеження провезення через кордон особистих речей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 
1870