Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаРегіони, Господарка, Фото → В Одеських супермаркетах бігають вгодовані таргани (ФОТО)

В Одеських супермаркетах бігають вгодовані таргани (ФОТО)

27.12.2012, 13:10
У деяких супермаркетах Одеси покупці, окрім потрібних товарів, знаходять ще й комах.
 

Супермаркетами Одеси пересуваються не лише люди. Так, все частіше клієнтам доводиться бачити на прилавках з товаром тарганів. Про це одесити активно повідомляють у соціальних мережах.

Про це повідомляє видання "Сегодня".

383718959.jpg (22.39 Kb)

"По бананах бігають прусаки і під холодильниками, - стверджує користувач "Вконтакте" Leopold Stotch, який побував у магазині на Середньофонтанській. "У відділі з тортиками просто на вітрині бігав угодований тарган. Пару разів бачила тарганів і у відділі кулінарії, просто по пиріжках бігали. Поки діставала телефон, щоб сфотографувати, комаха зникла за тістечками",- підтримує Вікторія Усатюк.

Таку інформацію попросили прокоментувати у облСЕС. Тут про тарганів знають і у магазини-порушники відправили перевірки.

"Ми побачили інформацію в інтернеті і в усі зазначені магазини направили перевірки" - запевнила начальник облСЕС Любов Засипка. - Якщо інформація про тарганів підтвердиться, магазину випишуть штраф. Можливо, когось доведеться і прикрити"

Нагадаємо, згідно закону, за комах сума штрафу становить від 102 до 425 гривен. Втім, більш серйозні порушення санітарно-епідеміологічних норм зберігання товарів може притягнути керівника і до кримінальної відповідальності.


fygyggu.jpg (32.63 Kb)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 
1280