Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаПолітика → Потребуючих у Львові пригостили святковим сніданком

Потребуючих у Львові пригостили святковим сніданком

16.04.2017, 19:12

У Львові пригостили усіх потребуючих.

Як інформує прес-служба ЛМР, таку акцію проводять у Львові вже вдесяте. СНіданок відбувався у подвір’ї школи № 62 (вул. Театральна, 15).

Сніданок розпочався о 10.00 год. зі спільної молитви. До Святкового Великоднього набору на кожну особу увійшли традиційні українські продукти – паска, ковбаска, яйця, масло, домашній сир, сік та рулет.

Сьогодні ж у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вул. Кирилівській, 3а, о 9.30 год. також відбувся Великодній сніданок для близько 50 підопічних Центру. Сніданок організували за підтримки благодійників. На столах були традиційні страви (паски, яйця, ковбаски тощо).

«Управління соціального захисту спільно з усіма підпорядкованими підрозділами намагається охопити максимальну кількість соціально вразливих громадян, враховуючи їх потребу, пам’ятаючи про львів’ян, які зараз перебувають у складних життєвих обставинах, і є невід’ємною частинкою великої громади нашого рідного міста. У такий світлий день особливо потрібно бути разом, відчувати любов і підтримку», -зазначає начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталія Демкович.

"032.ua"


 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 
128