Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаНовини → М'які вікна з ПВХ для веранди, альтанки або тераси

М'які вікна з ПВХ для веранди, альтанки або тераси

02.03.2021, 04:22
Скло служить людині тисячі років, точної дати його винаходу не встановлено. Кращі вчені і винахідники намагалися знайти альтернативу, марно гаючи час, сили і здоров'я. Лише наше століття подарував безліч технологій, які здатні замінити крихку та важку сировину.
 

Що таке м'яке вікно з ПВХ?

У цього практичного і просунутого матеріалу близько десятка найменувань. Для одних це поліетиленові вікна, інші користувачі використовують терміни "клейончасті", "силіконові", "брезентові", "поліуретанові". Більш грамотне назва - ПВХ штори. Ключовий компонент для виробництва - надійний полівінілхлорид. Унікальна методика комбінування плівки і армованої тканини є запорукою гідних споживчих якостей.

Екологічність і міцність - головні супутники матеріалу. Будь-який користувач буде радий тому, що прозору конструкцію неможливо розбити. А в згорнутому вигляді вона без праці переміщається на нову точку. Зручне і практичне, безпечне і довговічне, красиве і привабливе - ось такі вони м'які вікна!

М'які вікна

Дане технічне рішення ідеально доповнює імідж архітектурних форм, чудово вписуються в ландшафт, відмінно поєднуються зі стінами, газонами, доріжками. Будь-яка територія помітно зміниться, якщо її власник піде на мудрий і виважений крок. І ніякого гниття, цвілі, грибка! Господар позбавлений необхідності обслуговування і складної прибирання. Якщо поверхня забруднена, то виручить вода, мило і губка.

Переваги та сфера застосування

Відкриті тераси, літні кафе, альтанки, веранди - це найоптимальніші місця для використання даної технології. Немає ніяких обмежень, м'які вікна підійдуть для облаштування складу, автомийки, магазину. Ви можете сміливо вести ділові переговори, відзначати торжество, проводити тренінги. Більш комфортні умови знайти складно. Власник ресторану, майданчики буде позбавлений необхідності чистити сніг, прибирати листя. Конструкція дозволить оперативно провітрити приміщення. Не біда, якщо вже пізня осінь і помітно похолодало. Включайте обігрівач: матеріал відмінно збереже калорії. Влітку можна ставити москітні сітки і відчувати прохолоду.

Переваги очевидні:

 • Порятунок від шуму.
 • Створення прийнятного мікроклімату в будь-який час року.
 • Захист від комах, бродячих тварин.
 • Конфіденційність.
 • Додатковий затишок.
 • Міцна фурнітура.
 • Маленький вага .
 • Легкий монтаж і перенесення на нову точку.

З цим матеріалом люблять мати справу дизайнери та архітектори. Ви зможете підкреслити стиль оформлення, надати терасі елегантність і неповторність. Якщо заклад закрито на кілька місяців, то ніяких проблем із зберіганням м'яких вікон не виникне. При дбайливому користуванні і відсутності серйозних навантажень матеріал прослужить до десяти років.

Секрети грамотного придбання

Не варто ризикувати і мати справу з сумнівними фірмами. Лише звернення до профі гарантує кращий результат. Попередній візит замірника дозволить отримати бездоганну і привабливу систему. Немає необхідності витрачатися на дорогий металевий профіль, особливо якщо не впевнені, що Ваше кафе або літній майданчик буде працювати десятки років. Пам'ятайте про закони бізнесу: невелике вкладення в затишок збільшить число відвідувачів закладу. Більш рентабельної інвестиції годі й чекати!

М'які вікна для альтанки

Важливо знати: частини плівки необхідно спаювати, а не зшивати! Лише використання фірмового обладнання дозволить отримати ідеальнийе виріб!

При зверненні до нас гарантуються:

 • Чесні ціни.
 • Оперативність.
 • Технічна підтримка.
 • Лояльність.
 • Кращий результат!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 
12944