Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаГосподарка → Тернополянка Олена Кривицька отримала п’яте місце на Чемпіонаті світу з фехтування

06.08.2018, 19:04
У китайському місті Усі звершився чемпіонат світу з фехтування. В особистому заліку вихованка тернопільської школи фехтування Олена Кривицька зайняла п’яте місце у змаганнях шпажисток. Як повідомляє Федерація фехтування України, наша землячка стартувала відразу в турі прямого вибування під другим номером. Про це йдеться у прес-службі Тернопільської обласної державної адміністрації. В 1/32 фіналу Кривицка виграла у єгиптянки Нардін Ехаб (15:8), потім обіграла угорську спортсменку Дорину Будай (15:6), а в 1/8 турнірної таблиці виявилась сильнішою за француженку Лоренс Епі (15:10). Олена зупинилась за крок від п’єдесталу пошани, програвши з рахунком 11:15 майбутній володарці срібла світової першості Ане Марії Попеску з Румунії. Інші українські шпажистки Анфіса Почкалова та Фейбі Бежура склали зброю в 1/8 фіналу, а Ксеня Пантелєєва завершила виступ в 1/32 турнірної таблиці. Джерело: 0352.ua