Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаГосподарка → Абсолютним чемпіоном світу став український боксер Олександр Усик

Абсолютним чемпіоном світу став український боксер Олександр Усик

22.07.2018, 10:06
Український боксер Олександр Усик (14-0, 11 КО) та росіянин Мурат Гассієв (26-0, 19 КО) провели бій у фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії. Сам фінал Всесвітньої боксерської серії довелося провести на два місяці і десять днів пізніше, аніж було заплановано. Все через травму, яку отримав Олександр Усик під час підготовки до бою. Та окрім дати проведення, змінилося і місце. Відтак замість саудівської Джидди бій перенесли до російської Москви. Як не апелювала українська сторона проти Рсії як місця проведення, організатори WBSS вирішили по своєму. Для Усика це буде третій бій на території суперника. За підсумками 12 раундів одноголосним рішенням суддів переміг Усик: 120:108, 119:109, 119:109. Таким чином, Олександр отримав звання абсолютного чемпіона світу у першій важкій вазі, Кубок Мохаммеда Алі, а також пояс журналу The Ring. Зазначимо, обидва боксери до цього не знали поразок у профі. Усик володів титулами WBO і WBC,  Гассієв - IBF і WBA. Переможець здобув чемпіонські титули WBA, WBC, WBO, IBF, а також кубок Мохаммеда Алі та чек на 10 мільйонів доларів. Джерело: 0352.ua