Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаГосподарка → Прикарпатські спортсмени здобули призові місця на чемпіонатах світу та Європи з боротьби, самбо і пауерліфтингу.

03.06.2018, 13:00
На міжнародних турнірах, які проходили у квітні-травні, представники Івано-Франківщини показали хороші результати. Зокрема, коломиянин Ігор Оробець на чемпіонаті світу в ПАР виборов срібну нагороду з жиму лежачи серед чоловіків та жінок у ваговій категорії до 105 кг з результатом 162,5 кг. Зазначимо, що це вже не перша нагорода спортсмена на міжнародних змаганнях, йдеться на сайті ОДА. Мати Ігоря та за сумісництвом його тренер Інна Оробець на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу в м. Плзень (Чехія) у сумі триборства здобула срібну нагороду, у присіданні завоювала бронзу та срібні нагороди – в жимі лежачи та тязі. На цих змаганнях серед юніорок у ваговій категорії до 43 кг відзначилася й Іванна Іванюк – вихованка Снятинської ДЮСШ. Із результатом 227,5 кг дівчина посіла друге місце. Також Іванка здобула срібні нагороди у присіданні, жимі лежачи та становій тязі. Загалом в командній першості збірна команда жінок стала чемпіонами Європи. Ще двоє спортсменів з Івано-Франківщини стали призерами чемпіонату світу з класичного жиму лежачи серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок, який проходив з 15 по 19 травня у м. Вантаа (Фінляндія). Ростислав Бабюк виборов бронзову нагороду у ваговій категорії до 59 кг. Бронзу також отримав уже згаданий Ігор Оробець. Вікторія Яневич була третьою на чемпіонаті Європи з боксу серед дівчат у ваговій категорії 45 кг у місті Албена (Болгарія). Як зауважив заступник начальника управління спорту облдержадміністрації Костянтин Лисейко, така результативність прикарпатських спортсменів на міжнародних змаганнях свідчить про лідерську позицію Прикарпаття у силових видах спорту, міцні традиції спортивних шкіл, високу майстерність тренерів, а це – хороші перспективи для виховання нових чемпіонів та високих досягнень у спорті. Читайте також: Франківські шахісти посіли на чемпіонаті Угорщини 5 перших місць. ФОТО Джерело: 0342.ua