Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаГосподарка → Прикарпатська спортсменка встановила рекорд України зі спортивної ходьби

Прикарпатська спортсменка встановила рекорд України зі спортивної ходьби

07.05.2018, 19:00
У місті Тайцан (Китай) на шосейній трасі відбувся чемпіонат світу зі спортивної ходьби. Прикарпатські спортсмени здобули призові місця та навіть встановили рекорд України. Христина Юдкіна та Валерій Літанюк в складі збірної команди України здобули дві медалі, інформує сайт МВК. У командному заліку Валерій Літанюк на дистанції 50 км показав час 3.53.05. І став срібним призером серед чоловіків. Христина Юдкіна дистанцію 50 км пройшла за 4.22.14 і тим самим встановила рекорд України на цій дистанції. За результатом змагань спортсменка здобула бронзову нагороду серед жінок. Спортсмени тренуються під керівництвом Віталія Матешка та Сергія Новака. Читайте також: Спортивна скарбничка Прикарпаття поповнилась медалями з Чемпіонату світу з хортингу. ФОТО Джерело: 0342.ua