Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаГосподарка → Лауреат Шевченківської премії зустрівся з франківськими студентами. ФОТО

Лауреат Шевченківської премії зустрівся з франківськими студентами. ФОТО

04.05.2017, 20:10

Сьогодні, 4 травня, до Івано-Франківська приїхав відомий український поет та видавець Іван Малкович, який провів зустріч із студентами Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Гість поділився спогадами про навчання у Франківському музичному училищі, прочитав вірші та розповів про літературні новинки видавництва.

Поет згадав, що на початку видавничої діяльності просто хотів видати книжку, щоб здивувати всіх. 

«Немає у світі ніяких перепон, якщо ви хочете досягнути своєї мети. Якщо ви маєте цю мету. Не забувайте свої дитячі мрії. Хоч світ цей темний, несправедливий, але є люди, які бачать ваше палання, і вас помітять. Якщо ти робиш щось якісно, з душею – це вийде», – сказав Іван Малкович.

Також поет уперше зачитав присутнім вірш про Івано-Франківськ, який написав, коли свого часу переїжджав із Прикарпаття. Іван Малкович також декламував інші поезії. На його книгах зростало не одне покоління українців.

Поет і видавець, власник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іван Малкович – автор багатьох поетичних збірок. Про свою читацьку аудиторію Іван Антонович говорить: «Пишу для дітей віком від 2-х до 102 років, звичайно ж, українською».
105110111
Читайте також: На святкування Дня міста до Івано-Франківська з'їдеться чимало закордонних делегацій

"0342.com.ua"


 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 
482