Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаГосподарка → Дівчина з Івано-Франківська перемогла у спортивному забігу на 21 кілометр

Дівчина з Івано-Франківська перемогла у спортивному забігу на 21 кілометр

24.04.2017, 18:15

Вчора, 23 квітня на "Львівському напівмарафоні" франківчанка Оксана Угринчук фінішувала першою серед жінок.

Як зазначається на сторінці напівмарафону на порталі Runstyle, львівський легкоатлет Тарас Сало подолав 21-кілометрову дистанцію за 1 годину 10 хвилин і 46 секунд, друге місце посів івано-франківець Володимир Юрчук (1 година 13 хвилин і 18 секунд), третє – Анатолій Демида з м. Тульчин Вінницької області (1 година, 15 хвилин і 23 секунди), пише Zaxid.net.

Серед жінок першою стала Оксана Угринчук з Івано-Франківська (1 година, 28 хвилин і 56 секунд), другою – тернополянка Ірина Масник (1 година, 31 хвилина і 27 секунд), третьою — львів'янка Тетяна Давиденко (1 година, 49 хвилин і 36 секунд).

Переможці отримали медалі та призи. Напівмарафон стартував о 10:00 від Оперного театру. Маршрут пролягав по просп. Свободи, через вул. Пекарську, Мечникова та Левицького і закінчився на центральній алеї парку Погулянка. Участь у змаганні взяли близько 400 людей, фінішували 305 учасників. Крім українців, бігли громадяни США, Нідерландів, Швеції, Польщі та Білорусі.

10687494_1552263495007285_2833609339789337557_oОксана Угринчук (фото з соціальної мережі)