Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаГосподарка → Тернополянка Анастасія Меркушина стала бронзовим призером у перший день чемпіонату Європи з біатлону

25.01.2017, 22:30

Сьогодні, 25 січня, у перший день чемпіонату Європи тернополянка Анастасія Меркушина виграла бронзу у Польщі.

Тернополянка отримала бронзу в індивідуальній гонці на 15 км з чотирма вогневими рубежами. За друге місце, тобто за "срібло" Меркушина поступилася 1,2 секунди Світлані Слєпцовій. Однак перемогу, здобула росіянка Ірина Старих, завдяки чистій стрільбі.

Зазначимо, що у чоловічій індивідуальній гонці на 20 км переміг росіянин Олександр Логинов. Українці у тор-20 цьього разу не потрапили.

Нагадаємо, що чемпіонат Європи чоловічої та жіночої спринтерської гонки проходитиме 27 січня.