Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаНаші гроші → Який кредит взяти у Львові

Який кредит взяти у Львові

25.12.2019, 13:42
Різні життєві ситуації штовхають людей на пошук коштів. Оптимальним варіантом стає звернення до кредитної організації. Це дає можливість отримати позику і вирішити фінансові проблеми. Кілька програм кредитування дають право вибору відповідної за термінами погашення і приємним відсоткам.
 

Категорії кредитування

Багато кредитiв діляться на дві категорії – споживчі та продуктивні. Перший тип має на увазі стандартний варіант позики фізичною особою для особистих потреб. Такі кредити отримують нашi клiєнти, позики не підходять для комерційної мети. Другий тип кредитування підходить для юридичних осіб і використовується з метою підприємницької діяльності. Гроші, отримані за даною програмою, призначаються для покупки товарів, що підвищують продуктивність бізнесу. Як наслідок, повернення грошей буде проведено після отримання вигоди від покупки товару.

Переваги позики в компанії

Компанія працює один рік на ринку кредитування, завдяки чому має величезну клієнтську базу. Кожен клієнт знає, що взяти позику в компанії не складає труднощів. Крім того, організація пропонує ряд привілеїв:

  • великі суми кредитів – до 30 000 грн;
  • мінімум документів для оформлення (паспорт + ІПН);
  • швидке оформлення;
  • відсутність додаткових комісій;
  • отримання позики на наявну карту банку;
  • наявність знижок;
  • зручне оформлення заявок.

Також клієнти можуть оформити заявку на отримання кредиту з дому. Потрібно перейти на сайт компанії і заповнити запропоновану форму. Після цього заявка буде оброблена співробітником організації і клієнт буде повідомлений дзвінком по телефону про статус позики. Якщо кредит схвалений, клієнт буде запрошений в офіс компанії для підписання договору. Існує кілька факторів, які можуть призвести до відмови у видачі позики. З ними потрібно ознайомитися додатково.

Час погашення кредиту

Перед підписанням договору клієнту потрібно ознайомитися з усіма умовами надання позики. Серед них - термін погашення. Від нього залежить сума, яка буде переплачена в залежності від конкретного кредитного випадку. Більшість компаній пропонують три типи термінів погашення отриманої позики:

  • короткостроковий - до року;
  • середньостроковий - до трьох років;
  • довгостроковий - від трьох років.

Максимальний термін погашення кредиту у нас – 1,5 роки. Перед тим, як вибрати певний термін погашення кредиту, потрібно ретельно зважити всі «за» і «проти». Деякі кредитні програми можуть сильно вдарити по сімейному бюджету, тому варто задуматися, чи потрібен такий кредит або варто взяти кілька короткострокових, які не несуть в собі велику переплату. Вибрати програму можна на сайті https://finx.com.ua/office/lviv.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 
14964