Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаНаші гроші → Кредити під заставу землі в Києві компанія Інвестстандарт

Кредити під заставу землі в Києві компанія Інвестстандарт

21.12.2020, 03:46
10322.jpg (28.67 Kb)Бувають такі моменти, коли нам надзвичайно сильно потрібні гроші. І найгірше, що їх практично завжди ніде взяти, бо долари під подушкою якщо і лежать, то їх явно не вистачає. Тоді доводиться знаходити шляхи отримання фінансів, а найпростіше, на перший погляд, це зробити у рідних та друзів. Але насправді краще у них нічого не позичати, якщо ви не хочете стати ворогами чи просто віддалитися один від одного. Де ж тоді взяти гроші на такі потрібні для вас речі?
 
Мабуть, найкращим варіантом буде оформити кредит під заставу землі за посиланням https://investstandart.com/territory-credit/. Тут працюють справжні професіонали своєї справи, котрі спершу допоможуть вам консультацією і порадами, а потім оформлять весь пакет документів, щоб ви могли отримати таку потрібну суму. Отож, які умови отримання тут кредиту? Найперше, варто зазначити, що земельна ділянка має знаходитись або в самому Києві, або не далі, аніж за 30 кілометрів від столиці України. Від клієнта також буде потрібен мінімальний пакет документів, котрий включає в себе паспорт, ідентифікаційний код, а також право власності на ту землю, котра буде йти під заставу.

Після підготування пакету документів необхідно залишити заявку на сайті або ж по телефону. Далі професійні оцінювачі визначать ринкову вартість вашої землі, а ви вже зможете отримати до 80% від цієї суми. Варто зазначити, що компанія не видає заставу на суму менше, аніж 30 тисяч гривень. Ви також не зможете тут отримати суму, котра перевищує 30 мільйонів гривень, але в даному випадку потрібно розуміти, що для України це справді колосальні гроші. Далі все доволі просто, адже ставка по кредиту починається від 1,5% на місяць, а загальний термін кредитування коливається в межах між 3 місяцями та 10 роками.

Далі залишається лише сплачувати чітко окреслену суму кожного місяця, щоб потім мати можливість отримати власну землю назад. Потрібно розуміти, що заставою ви гарантуєте повернення свого боргу або грошима, або ж цією землею, тому у випадку регулярної несплати її просто заберуть у вас і зроблять це цілком по закону. Наостанок варто сказати кілька слів про надійність компанії Інвестстандарт. Вона працює на ринку кредитування вже 7 років і за цей час видала клієнтам більше однієї тисячі позик, тому у цьому плані можна бути абсолютно спокійним. Що ж, тепер залишається зважити всі аргументи стосовно кредиту під заставу землі, а потім прийняти таке рішення, якщо вам все тут підходить.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 
30547