Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаВ світі → Російську делегацію з Рогозіним не пустили до Молдови

Російську делегацію з Рогозіним не пустили до Молдови

20.07.2017, 12:39
Міністерство закордонних справ і європейської інтеграції Молдови відмовило делегації РФ на чолі з віце-прем'єром Дмитром Рогозіним в прольоті через повітряний простір країни і в посадці в аеропортах Кишинева і Тирасполя російських літаків. Про це повідомляє NewsMaker.

Візит планувався для участі в святкуванні 25-річчя початку миротворчої операції на Дністрі. Лист з відмовою міністерство направило в середу 19 липня в посольство РФ у Молдові.

У ньому говориться, що молдавські компетентні органи змушені відмовити у наданні дозволу на проліт повітряного простору Молдови і посадку літаків військово-повітряних сил РФ в аеропортах Кишинева і Тирасполя через відсутність необхідних для цього умов, зокрема відсутність контролю за Тираспольським аеропортом.

Уточнюється, що російську сторону неодноразово про це інформували раніше, однак реакції не було.

У Молдові також висловили жаль, що оскільки немає узгодженого плану спільних заходів, приурочених до 25-річчя підписання Угоди про принципи мирного врегулювання збройного конфлікту в Придністров'ї і початку миротворчої операції на Дністрі, недоцільно проводити такі заходи в односторонньому порядку.

У свою чергу Дмитро Рогозін пообіцяв, що все одно прилетить до Молдови.

"Я не зрозумів, хто там мені чого заборонив. Прилечу обов'язково. Зустрінемося і з президентом Молдови, і з керівництвом ПМР", - написав Рогозін у Twitter.

Я не понял, кто там мне чего запретил. Прилечу обязательно.
Встретимся и с президентом Молдовы, и с руководством ПМРhttps://t.co/wWxMRiZTks
— Дмитрий Рогозин (@Rogozin) 20 июля 2017 г. Як повідомляв Кореспондент.net, у червні з Молдови витурили співробітника уряду РФ Гліба Покатовича. Він був затриманий в аеропорту Кишинева і через кілька годин депортований.

У травні Молдова оголосила персонами нон-ґрата п'ятьох дипломатів посольства Росії. У відповідь на дії Кишинева МЗС Росії оголосило про витурення п'ятьох молдавських дипломатів з країни.

"korrespondent.net"


 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 
1456