В світі » Дохід Путіна в 2015 році збільшився


16:42 от admin
Президент Росії Володимир Путін за минулий рік заробив 8,9 мільйона рублів (приблизно 134 тисячі доларів). Про це свідчать дані з декларації, опублікованій на сайті Кремля.
У 2014 році Путін заробив 7,65 мільйонів рублів (113,6 тисяч доларів). У 2015 він урізав собі зарплату на десять відсотків, але за рік до цього збільшив її втричі.

Задеклароване майно російського президента за рік не змінилося: земельна ділянка, дві квартири, два гаражі, автомобілі ГАЗ М-21, ГАЗ М-21-Р, Нива і причіп Скіф. Згідно з документом, він неодружений.

Зазначимо, що прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков в 2015 році заробив 36,7 мільйона рублів (майже 552 тисяч доларів).

У 2014 році особистий дохід Пєскова склав 9,18 мільйона рублів.

У власності Пєскова перебувають три квартири, паркувальне місце, Toyota і Land Cruiser 200.

У його дружини Тетяни Навки у власності є чотири квартири, одна з них на території США, а також один житловий будинок, дві земельні ділянки і одне машино-місце. Крім того, їй належать чотири автомобілі і мотовсюдихід.

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв в 2015 році заробив майже 8,8 мільйона рублів, а його дружина - нічого.
Раніше Путін назвав достовірними панамські документи, в яких знайшли угоди, які свідчать про виведення двох мільярдів доларів російського президента через його друзів.

Нагадаємо, в серпні 2015 року на весіллі Пєскова і Навки у прес-секретаря російського президента помітили годинник в чотири річних оклади.

Нещодавно Forbes-Україна опублікував свій щорічний рейтинг топ-100 найбагатших людей України. Згідно з даними видання, президент України Петро Порошенко за рік розбагатів на 100 мільйонів доларів.

"Зять Путіна" став наймолодшим мільярдером РФ
 

"korrespondent.net"