В світі » Хакери знищили батареї iPhone і iPad через Wi-fi


18:37 от storozhykimg
Фахівці з кібербезпеки з компанії PacketSled Патрік Келлі (Patrick Kelley) і Метт Херріган (Matt Harrigan) змогли вивести з ладу мобільні гаджети компанії Apple і знищити їх акумулятори, використовуючи саморобну точку доступу Wi-Fi. Про це пише в четвер, 14 квітня, Daily Mail.

150909175430_ipad_pro__640x360_epa_nocredit.jpg (11.68 Kb) Програмісти використовували здатність продукції Apple автоматично підключатися до бездротових мереж зі знайомими назвами. Створивши точку доступу Wi-Fi, яка вдавала попередньо відому мережу, вони змусили iPhone і iPad підключитися до неї.

Опісля, спеціально налаштований сервер поміняв системну дату пристроїв на 1 січня 1970 року. Таким чином гаджети, які не оновлені до iOS версії 9.3, були виведені з ладу. Однак на відміну від ручної зміни дати, коли iPhone і iPad просто зависають на екрані завантаження, в даному випадку акумулятори пристроїв почали нагріватися до екстремальних температур і через 20 хвилин перестали тримати заряд.

Келлі і Херріган відзначають, що дізналися про цю уразливість ще до того, як компанія Apple усунула її в операційній системі iOS 9.3, але не стали публікувати результати свого експерименту, щоб не провокувати хакерів.

12 лютого користувачі Reddit повідомили про спосіб злому iPhone за допомогою переведення системної дати у налаштуваннях пристрою. Якщо вручну поміняти її на 1 січня 1970 року і перезавантажити смартфон, то він зависає при відображенні логотипу і більше не включається. З такою проблемою стикаються всі iPhone, що працюють на процесорах A7 і новіше.