Відео ролики » Данська мережа JYSK оголосила про масштабне розширення в Україні


13:27 от admin
Данська мережа магазинів товарів для будинку JYSK планує щорічно відкривати в Україні близько 12 магазинів. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на виконавчого директора JYSK в Україні Євгена Іваницю у четвер, 9 серпня.

"Ми в цьому фінроці (1 вересня-2017/31 серпня-2018) відкрили п'ять магазинів і працюємо над відкриттям в серпні ще двох магазинів JYSK в Харкові. У середньому, ми плануємо відкривати по 12 магазинів щорічно. Нам потрібно, умовно, 10 років для того, щоб закрити потреби ринку України", - сказав він.
Іваниця зазначив, що компанія не вивчала, як вплине на її розвиток вихід в Україну шведського ритейлера IKEA, проте досвід роботи JYSK в інших країнах свідчить про те, що вихід європейського конкурента на ринок не мав негативного впливу на динаміку продажів.

"Так, ми багато в чому схожі, наші товарні групи перетинаються, обидві компанії несуть філософію скандинавського стилю. При цьому вихід нашого конкурента може, навпаки, посилити позиції обох компаній на ринку, популяризуючи цілий сегмент в цілому", - припустив Іваниця і додав, що "Україна має величезний потенціал розвитку в сегменті товарів для дому".

Також він зазначив, що мережа JYSK в цьому фінроці продемонструвала зростання обігу за порівняльними магазинами більш ніж на 30%, виконавши план щодо запланованого обігу в 1 млрд гривень.

Мережа JYSK почала розвиватися в Україні в 2004 році. Станом на 9 серпня 2018 року мережа представлена ??40 магазинами в 20 містах, а також інтернет-магазином. На міжнародному ринку мережа JYSK налічує понад 2,6 тисячі магазинів в 50 країнах світу, переважно в Європі.

Нагадаємо, в грудні 2017 року шведська мережа товарів для дому IKEA офіційно заявила про плани виходу на український ринок. Уряд України має намір створити міжвідомчу групу для сприяння шведської мережі.

У 2010 році IKEA вже намагалася зайти на український ринок, проте, цього так і не відбулося.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
 

Джерело "korrespondent.net"