Відео ролики » Кияни заплатили майже половину податків українців


12:35 от admin
Платники міста Києва задекларували і сплатили майже половину всіх зобов'язань за поданими майновим деклараціями в Україні - 1,048 мільярда гривень. Про це повідомила начальник Головного управління Державної фіскальної служби в Києві Людмила Демченко, інформує прес-служба столичного управління відомства.
Так, було задекларовано і узгоджено до сплати 2 мільярди 167 мільйонів податку на доходи фізичних осіб та 273,5 мільйона гривень військового збору. Половину зазначених зобов'язань (1,048 мільярда гривень мільярд ПДФО і 115,4 мільйона гривень військового збір) були задекларовані платниками Києва.

"1 серпня закінчився термін сплати самостійно визначених податкових зобов'язань за поданими в цьому році деклараціями про майновий стан і доходи. Мені дуже приємно констатувати, що на кінець липня кияни сплатили 95% зазначених зобов'язань. Дуже вдячна всім і кожному платнику окремо за сумлінність і відповідальність", - повідомила вона.

За словами Демченко, в результаті проведення кампанії декларування-2018 станом на 31 липня в бюджет надійшло 998 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб та 110 мільйонів гривень військового збору.

У порівнянні з підсумками минулорічного декларування доходів громадян, коли рівень оплати становив 93%, в цьому році бюджет додатково отримав 351,8 мільйонів гривень податку на доходи фізосіб і 41,9 мільйона гривень військового збору.

Раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман виступив за посилення закону про захист бізнесу при перевірках, встановивши відповідальність контролерів за перевищення своїх обов'язків.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
 

Джерело "korrespondent.net"