Відео ролики » Золоті браслети-орбіти від Столичної Ювелірної Фабрики™


10:00 от admin
Об’єднання аксесуарів за принципом багатошаровості зараз знаходиться на піку популярності, тому починати підбір браслетів потрібно незалежно від вашого основного стилю. Нова колекція ювелірних прикрас привернула до себе увагу з моменту презентації, а особливий інтерес викликала незвичайна назва для браслетів.
В Столичній Ювелірній Фабриці™ нам розповіли, що назву було взято із астрономічної термінології не випадково. В дизайні браслетів використали золоті сфери, які розміщені на тонкому браслеті. Це нагадує рух планет по орбіті. Словом, невидима траєкторія, по якій рухаються небесні тіла, надихнула дизайнерів Столичної Ювелірної Фабрики™на створення таких красивих прикрас.
Браслети виглядають незвичайно: яскравий колір золота, спеціальна алмазна обробка робить їх незамінним аксесуаром майбутнього сезону. Дизайн кожного браслета доповнюють золоті намистини з такою самою алмазною обробкою, а на двох моделях браслетів замість намистин використали перли. Тонкі золоті обручі естетично переплітаються, лишаючи простір всередині, а мініатюрні намистини підкреслюють вишуканість прикраси.
Колекцію складає 10 моделей браслетів, які відрізняються один від одного дизайном або кольором. Ці браслети відображають сучасний погляд на прикраси в контексті різних стилів. Нова колекція обов’язково стане musthave влітку. Для того, щоб розповісти якнайбільше про новинку українського ювелірного світу, ми попросили поділитися враженнями про браслети декількох різних людей. Про нові прикраси далі розповідають постійний покупець магазину Столичної Ювелірної Фабрики™, редактор жіночого інтернет-видання і представник компанії.
Колекція браслетів на сайті Столичної Ювелірної Фабрики™ (дивитись).
    Ольга, постійний покупець:
«Незвичайна прикраса, така блискуча. Вперше бачу, щоб так блищали деталі прикраси, а не камені. Дуже цікаво зроблено, видно, що робота по виготовленню складна. Мені подобається, що вони тримають форму, хоч і такі легкі. Я, загалом, полюбляю масивні прикраси, - у мене є декілька широких золотих браслетів-обручів, - але ці такі ніжні і красиві. Думаю, два браслети обов’язково собі куплю і буду поєднувати із широкими браслетами та годинником».
Олена, редактор жіночого інтернет-видання:
 «Я рідко вдягаю браслети, але цей із задоволенням ношу кожного дня. Аксесуар новий і досить незвичайний. Мені здається, ці браслети цілком можуть стати елементом вечірнього образу, не обов’язково чекати на літо, щоб їх одягнути. Достатньо буде підібрати правильній одяг і відкрити для них зап’ястки. Вони так блищать! Дизайни з перлами дуже красиві та вишукані. Перли зараз дуже популярні: на декількох тижнях моди я бачила аксесуари, прикрашені перлами. Рекомендую комбінувати ці браслети з іншими прикрасами із перлами і не змінювати при цьому свій повсякденний стиль. В casual браслети будуть виглядати ще цікавіше».
    Представник Столичної Ювелірної Фабрики™, Олександр:
«Ми назвали цю колекцію Orbit, тому що побачили в цій формі і сяючій поверхні астрономічні мотиви. На браслетах розміщуються золоті намистини та перли, які надають динаміку всьому дизайну. Це нагадує траєкторію, по котрій в космосі рухаються планети, - тобто, орбіту. У вигляді небесних тіл на наших золотих орбітах рухаються перлини та намистини різного розміру. В результаті, ми створили колекцію з 10 оригінальних браслетів за прийнятною вигідною ціною.
Вони легкі і пружні, практичні та красиві. Кожен браслет в колекції вкритий численними сяючими гранями. Ми хотіли прикрасити кожен браслет особливим чином, тому зробили дизайн кожного браслета індивідуальним. Намистини виготовлені із різних кольорів золота і нагадують своїм блиском комети, планети та зірки. Флагманом колекції Orbit став подвійний браслет із жовтого золота з трьома крупними перлинами, кожну з яких тримають по боках мініатюрні золоті намистини. Дізнатись вартість і замовити цей браслет можливо у розділі «Orbit».

Колекція готувалась до літнього сезону, але у зв’язку з великим попитом, замовити її можна вже сьогодні. Ще більше браслетів та інших ювелірних прикрас – в офіційному інтернет-магазині виробника

Джерело "korrespondent.net"