Відео ролики » Київ назвав товари, які потрапляють під ембарго Росії


19:53 от admin
Торгове ембарго РФ поширюється на м'ясо та м'ясопродукти, рибу, молочні продукти, овочі, фрукти та горіхи, вироби з борошна, повідомив в Facebook міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко.

"Ці групи товарів займають 46% (або $ 116 млн) в нашому експорті сільгосппродукції в РФ. Загалом же в експорті аграрної продукції, який за 10 місяців склав $11,6 млрд, частка "заборонених для РФ сільгосппродуктів" складає всього 1%", - написав міністр.
Міністр повідомив, що в січні-жовтні поточного року обсяг експорту української сільськогосподарської продукції в РФ скоротився на 73% - до $253,8 млн.
За його словами, повністю припинилися експортні поставки до Росії молока згущеного, масла тваринного, яєць птиці, готових або консервованих продуктів з риби і ракоподібних, зернових злаків, насіння олійних культур, кондитерських виробів з цукру.
Павленко зазначив, що для інших груп товарів, які будуть експортуватися з України в РФ, будуть діяти мита, узгоджені РФ в рамках СОТ.
Яценюк оцінив втрати від ембарго Росії
"Окрім цього, під великим питанням залишається приєднання до російських торговельних обмежень інших країн - членів Євразійського економічного союзу. З ними Україна поки продовжує підтримувати режим вільної торгівлі, який є взаємовигідним", - додав Павленко.
Нагадаємо, з 1 січня 2016 року Росія вводить ембарго на продовольчі товари з України.

"korrespondent.net"