Відео ролики » Податковий кодекс: єдиний соціальний внесок знизять


13:37 от admin
Робоча група з корекції Податкового кодексу та підготовки на базі його проекту держбюджету-2016 домовилася про збереження в наступному році зниження ставки Єдиного соціального внеску (ЄСВ) на 40% і спрощеної системи оподаткування, повідомив голова Верховної Ради Володимир Гройсман, передає Інтерфакс-Україна.
"Погодили, що ЄСВ буде знижений до 22% - це позитивна річ щодо детінізації, будемо сподіватися, що вона відбудеться", - сказав спікер на засіданні погоджувальної ради парламенту.

"Домовилися, що зберігаємо для малого та середнього бізнесу систему спрощеного оподаткування", - додав Гройсман.

Він також наголосив, що вдалося відстояти фінансову децентралізацію. "Це означатиме, що місцеві бюджети матимуть ту саму систему, що і в 2015 році: відкату або руйнування не відбудеться", - зазначив спікер.

Водночас лідер фракції "Самопоміч" висловив сумніви в тому, що проект держбюджету-2016 збереже досягнення держбюджету-2015 з децентралізації: за його оцінками, ресурс місцевих бюджетів може бути скорочений на 36 мільярдів гривень.

Яценюк: Треба ввійти у 2016-й з бюджетом "під МВФ"

Як повідомлялося, 17 грудня відбулося позачергове засідання парламенту, на якому депутати не прийняли жодного рішення. Нардепи заслухали пропозиції Кабміну щодо проекту бюджету на 2016 рік і щодо Податкової реформи.

Більшість парламентаріїв розкритикували обидва проекти. Але тепер їх можна буде приймати без розгляду в першому читанні на наступному пленарному засіданні. Воно, згідно з графіком на сайті Ради, відбудеться 22 грудня.

"korrespondent.net"