Відео ролики » Надзвичайні заходи в енергетиці набули чинності


12:19 от admin
Сьогодні набули чинності тимчасові надзвичайні заходи на ринку електроенергії. Про це йдеться в постанові Кабміну від 9 грудня.
Заходи вжиті у зв'язку з аварійними ситуаціями і руйнуваннями в об'єднаній енергосистемі України.
Серед зазначених заходів - корекція тарифів на виробництво електроенергії, встановлення додаткових платежів - надбавок і знижок - виробникам енергії, корекція тарифів на передачу, зміна алгоритму розподілу коштів оптового ринку.
Укренерго доручено визначити допустимий рівень зниження резервів енергогенеруючих потужностей, встановити графік та обсяги виробництва електроенергії окремими компаніями, встановити тимчасові обмеження у виробництві та пропускних потужностях міждержавних енергомереж, а також проконтролювати виконання завдань щодо обмеження в споживанні.
"Це розпорядження набирає чинності з дня, наступного за днем ??його опублікування, і діє протягом місяця", - йдеться в документі.
Як повідомляв Корреспондент.net, перед цим Кабмін приймав рішення про надзвичайні заходи на ринку електроенергії 31 березня 2015 року. Після цього вони продовжувалися не раз, зрештою, надзвичайні заходи на ринку електроенегії скасували в травні 2015 року. Тоді необхідність вжиття відповідних заходів виникла внаслідок бойових дій на Донбасі, які спричинили зниження видобутку вугілля та його підвезення на електростанції.

"korrespondent.net"