Політика, Фото » Огляд квартир можновладців: як це було


02:53 от admin
Цей рік, як жоден інший був багатий на новини про те, що депутати та інші можновладці, щоб засвідчити свою чесність та порядність, відкривали перед журналістами свої двері, а іноді й потаємні закутки своїх елітних квартир та будинків. До декого ж просто вдирались силою, мабуть їм було таки що приховувати.
Згадаємо, якими ж є квартири наших урядовців.

30_c3ff2e242c2c9cfb.jpg (27.11 Kb) 1. Квартира депутата Олега Ляшко розташована в центрі Києва, виконана в мінімалістичному стилі, пастельних спокійних тонах, які контрастують між собою, проте дуже гармонійно поєднуються: світлі стіни та чорні меблі у вітальні та поєднання коричневого та металевого в спальні.
Замовити й собі красиві зручні меблі різних форм та типів можете й ви в інтернет магазині мягкої мебелі divan-max.ua. Мінімальна кількість деталей, створює образ типово чоловічої квартири.

3944_dov-9427.jpg (30.83 Kb)

2. Будинок Валерії Гонтаревої знаходиться в Ірпіні. З вигляду доволі скромний двохповерховий будинок, ніякої помпезності та пафосу на подвір’ї. Чоловік голови Нацбанку Олег Борисович та її син Микита проводиил журналістам екскурсію по дому, поки сама господиня готувала обід. На першому поверсі розташовані кухня з великим обіднім столом, невеликий робочий кабінет Олега Борисовича, вітальня з камином та зимовий сад. На стінах безліч фотографій та полки і сувенірами з різних країн.

В кімнаті Микити шпалери ще дитячі з рибками, є й декілька мягких іграшок, книги, а на підвіконні колекція машинок, також заламіновані новенькі купюри 100 та 200 гривень з підписом мами.

Поряд із спальнею невеликий так званий “кінозал” - кімната з домашнім кінотеатром і великою колекцією дисків з фільмами та музикою.

3. Квартира Олега Тягнибока, яка розташована у Львові, виявилась доволі скромною та “тісною”, раніше її площа була всього 60 кв. м і складалася з чотирьох кімнат, але декілька років тому площа збільшилась до 116 кв. м, за рахунок того, що Олег Ярославович купив суміжне приміщення і так додалось ще три кімнати. Ще з порога впадає в око яскравий елемент - так званий символ ВО “Свобода” - синє крісло із спинкою у вигляді руки із трьома піднятими вгору пальцями що утворюють тризуб. Також в коридорі такий собі живий куточок - дві клітки з домашніми улюбленцями - хом’ячком та морською свинкою.

1535_nr1pmombpoc.jpg (29.09 Kb)

У квартирі багато елементів з українськими орнаментами та символікою - на стінах розвішані тарілки з національними візерунками, соломяні ангели, а на кухні - старовинна дерев'яна скриня, прикрашена різьбою.

Найбільшою кімнатою у квартирі Олега Ярославовича є вітальня з сучасними зручними меблями: шкіряний диван, камин для створення ще більшого затишку, плазмова панель та класичні меблі.

Друга кімната - їдальня з великим столом, старовинним буфетом ручної роботи. Третя - кабінет господаря - головним достоїнством якого є полиці з книгами, в основному націоналістичної та патрібтичної спрямованості, наприклад, три томи про Степана Бандеру, книга "Вони боролися за волю України" чи, скажімо, роман Юрія Горліса-Горського "Холодний Яр".

9351_7pe7lsppev8.jpg (28.61 Kb)