Господарка » Коли краще садити саджанці дерев


13:52 от admin
Мабуть, багато з нас інколи мріють про те, щоб мати власний фруктовий сад. Звісно, уявляти собі це все дуже цікаво, але чи не час нарешті реалізувати власну мрію? Якщо так, тоді зараз саме час, адже експерти радять садити саджанці фруктових дерев власне восени, до того ж незадовго після її початку. Так вони матимуть час, щоб прижитися і потім протистояти зимовим морозам, а вже навесні вкриються рясним цвітом. Є ще точка зору про те, що можна садити і навесні, але тоді деревця майже одразу опиняються під прямими сонячними променями, що негативно впливає на їхній розвиток. hu.jpg (27.11 Kb)

З питання про період висаджування дерев, варто перейти до того, які саме фрукти ви хочете бачити у вашому саду. Найперше варто звернути увагу на саджанці хурми, котрі можна замовити за посиланням httрs://vseroste.com.ua/sadzhantsi-ekzotichnih-roslin-137/property-vidsadzhantsia-3231. Лікарі кажуть, що якщо з’їдати бодай по дві-три хурми на тиждень, можна суттєво зміцнити власну імунну систему і наситити організм потрібними вітамінами та корисними речовинами. Найбільше хурма може пишатися вмістом антиоксидантів та бета-каротину.

Звісно, не хурмою єдиною, адже є ще чимало рослин, чиї плоди будуть корисними не тільки вам, але й дітям та внукам, якщо не зараз, то у майбутньому. У такому випадку варто перейти за посиланням httрs://vseroste.com.ua/sadzhantsi-iagidnih-kultur-64/property-vidsadzhantsia-3907 і придбати собі саджанці лохини. Це вже кущова рослина, котру також називають садовою чорницею. Останнім часом у нас спостерігається справжній бум на лохину, а підприємці навіть відкривають цілі плантації для вирощування цієї ягоди. У чому ж її користь? Лохина зміцнює імунну систему, виводить з організму радіонукліди, допомагає запобігти гіпертонії, знижує рівень цукру в крові і навіть запобігає швидкому старінню нервових клітин.

Безперечно, зовнішній вигляд вашого саду формуєте лише ви, тому тут можна садити все, чого душа забажає. Це можуть бути цікаві низькорослі яблуні, для збирання плодів з котрих навіть драбина не є особливо потрібною. Соковиті груші та сливи, симпатичні абрикоси, кущі смородини та малини, ніжна полуниця і садова суниця. Все це можна мати в себе біля будиночка, якщо тільки придбати саджанці, а потім належно за ними доглядати. А як же приємно потім вийти вранці у сад, набрати на сніданок кошик свіжих фруктів і пригостити своїх рідних та близьких! Для цього залишається лише зробити перший крок.