Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаГосподарка → Прикарпатська атлетка стала призеркою "Діамантової ліги" у Лозанні

Прикарпатська атлетка стала призеркою "Діамантової ліги" у Лозанні

07.07.2018, 09:00
5 липня у швейцарській Лозанні пройшов 8-й етап змагань IAAF "Діамантова ліги". В бігу на 100 метрів виступила угордженка Івано-Франківщини Христина Стуй. Дуже вдало виступила, зайнявши третє місце, виборовши бронзу із результатом 11,22. По суті, Христина Стуй повторила свій особистий рекорд, який нещодавно встановила на змаганнях Meeting Stanislas у французькому Нансі (27 червня), пише spоrt.if.ua. Заслужений майстер спорту, бронзова призерка Олімпіади в Лондоні (2012 рік), 30-річна уродженка с.Угринів (Тисменицький р-н)Христина Стуй кваліфікувалася в дисциплінах біг на 100 та 200 метрів на основний старт літнього легкоатлетичного сезону - чемпіонат Європи, який 7-12 серпня пройде у Берліні. Джерело: 0342.ua