Фото » В аеропорту затримали літак Балоги (ФОТО)


17:51 от politic
За деякими даними, літак прибув з Києва до Ужгороду на замовлення глави секретаріату Президента Віктора Балоги
3 квітня близько 20.00 в міжнародному аеропорту «Ужгород» був затриманий за порушення митних правил іноземний літак LJ-60, повідомляє проінформоване джерело в правоохоронних органах.

1785_090406102653.jpg (21.56 Kb)

За деякими даними, літак прибув з Києва до Ужгороду на замовлення глави секретаріату Президента Віктора Балоги, відмітив співбесідник.

Для забезпечення оперативних заходів були залучені співробітники УБОП Закарпатської області. Співбесідник відзначив, що літак виконував рейс «Прага-Киев-Ужгород». Командиром цього літака є громадянин США.

За попередніми даними, на повітряному судні були відсутні документи, які підтверджують дотримання митного режиму і підстави для прибуття до України.

На даний момент триває подальша перевірка за фактом порушення літаком митних правил.

У свою чергу міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, відповідаючи на питання журналістів із цього приводу, відзначив, що ще півроку тому МВС направило до прокуратури матеріали щодо вірогідності зловживань Балогою при використанні літаків державної компанії «Україна». Після цього Балога, за словами Луценка, почав пересуватися приватними літаками.

«Наскільки мені стало відомо вчора (3 квітня - ред.) це пересування здійснюється на літаках, які не пройшли розмитнення на території України, - прилітають за викликом з-за кордону і всупереч чинному законодавству здійснюють внутрішні рейси», - сказав Луценко.

За матеріалами УНІАН