Фото, В світі » Путін з Лукашенком розгромили знаних хокеїстів (ФОТО)

03:56 от admin
Сьогодні президент Росії Володимир Путін і президент Білорусі Олександр Лукашенко зіграли в хокей в льодовому палаці «Великий» в Сочі, де пройшов товариський матч зірок вітчизняного хокею. 3109_2.jpg

Президенти грали в одній команді - вони виступали у червоній формі, проти таких знаних хокеїстів, як багаторазові чемпіони світу та Олімпіад Ірек Гімаєв, Олександр Голіков, Микола Макаров, Сергій Макаров, Олександр Могильний, Олександр Якушев, які грали у формі білого кольору.

До команди "білих" увійшли також керівник справами президента Володимир Кожин і голова ради директорів Континентальної хокейної ліги, президент хокейного клубу СКА бізнесмен Геннадій Тимченко.

В одній команді з лідерами двох країн зіграли В´ячеслав Фетисов, Павло Буре, Олександр Кожевников, Андрій Коваленко, Олексій Гусаров, а також міністр оборони РФ Сергій Шойгу.

З перших же хвилин матчу команда, за яку грали обидва президента, почала чинити серйозний тиск на суперників, а вже на четвертій хвилині відкрила рахунок. На першу перерву команди пішли з рахунком 4:0, а до початку третього тайму "червоні" вели в рахунку 8:2. Завершилася гра їхньою перемогою з рахунком 12:3.

Після матчу Путін і Лукашенко продовжили спілкування у неформальній обстановці.

Нагадаємо, сьогодні президент Росії Володимир Путін перебуває з робочим візитом у Сочі, щоб провести тотальну інспекцію готовності олімпійських об´єктів і інфраструктури до проведення Зимових Олімпійських ігор.