Наші гроші » Сонячні електростанції забезпечать електроенергією ще одну країну


01:58 от admin

Директор пуерто-риканської енергетичної компанії Autoridad de Energía Eléctrica (AEE) Рікардо Рамос на прес-конференції заявив про те, що до енергетичної системи країни буде додано 240 МВт сонячної енергії в рамках плану, спрямованого на подолання надзвичайних ситуацій в електричній мережі.

Стаття надана компанією "Правильне електроживлення", більше про сонячні електростанції і новини галузі на сайті компанії https://prel.prom.ua/

Дана нова встановлена ​​потужність буде поставлятися невизначеною кількістю з великомасштабних фотовольтаїчних заводів, завершення яких буде заплановано на червень 2019 року, що буде побудовано завдяки приватним інвестиціям. За словами Рамоса, щодо усіх проектів уже були підписані контракти.

Результат пошуку зображень за запитом "сонячна електростанція 100мвт"

Додаткові 300 МВт виробничих потужностей для виробництва відновлюваної енергії буде встановлено пізніше, до червня 2021 року, додав Рамос. А ще 200 МВт буде встановлено в подальшому, для підтримки розподіленої генерації.

Всі ці проекти будуть частиною плану щодо спорудження 1,5 ГВт встановленої потужності, для якої не було зазначено ніяких специфічних технологій і яке вважається необхідним для забезпечення енергопостачання в країні.

Рамос сказав, що нова потужність з відновлюваних джерел енергії дозволить скоротити ціни на електроенергію, оскільки це змусить енергетичну систему бути менш залежною від цін на викопне паливо. Крім того, Рамос сказав, що він усвідомлює, що сонячна розподілена генерація буде нести призведе до значної втрати клієнтів для компанії, проте це буде сприятливим для перетворення енергетичної системи.

Рікардо Рамос завершив прес-конференсію, заявивши, що всі доходи AEE будуть використані для реалізації даного плану, а також, щоб зробити компанію "електричною утилітою майбутнього".

Компанія AEE спростила правила для чистого обліку в лютому. Нові правила пришвидшують процес взаємозв'язку для фотовольтаїчних проектів до 1 МВт та одностадійної процедури для фотовольтаїчних систем до 10 кВт. Наприкінці 2015 року, країна мала приблизно 60 МВт встановленої потужності фотовольтаїчного розподіленого виробництва.

Енергетична криза Пуерто-Рико напряму пов'язана з її складною фінансовою ситуацією, яка змусила уряд країни заявити, що в 2016 році вона не змогла оплатити свої борги, сумарною вартістю приблизно 73 мільярди доларів. Пуерто-Рико, яка є віддаленою територією Сполучених Штатів, подала запит на фінансову підтримку США через кілька причин.